Dhunë në familje, dy gra rrahin një mashkull

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur të mërkurën në Deçan.

Policia ka njoftuar se për rastin ka arrestuar dy femra, të cilat kishin sulmuar fizikisht një mashkull.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, njëra prej tyre është liruar, ndërsa e dyshuara tjetër është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!