Deputeti Xhavit Haliti përfshihet në një aksident trafiku në Prishtinë

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, mëngjesin e sotëm është përfshirë në një aksident trafiku në lagjen Pejton në Prishtinë.

Sipas pamjeve të dërguara nga një lexues i Gazetës Express, aksidenti ka ndodhur mes një veture taksi dhe asaj të Halitit.

Foto nga vendi i ngjarjes:

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!