Dënimet penalizojnë Loriana Kukën

Loriana Kuka është ndalur në luftën e dytë të Evropianit të xhudos në Montpellier.

Kuka në luftën e dytë mori tri dënime dhe u mposht nga holandezja Sanne Van Dijke.

Në kuadër të kategorisë deri në 70 kilogramë, Kuka raundin e parë ishte e lirë, kurse në të dytin e mposhti xhudisten suedeze, Anna Bernholm.

Lajmet Dënimet penalizojnë Loriana Kukën >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>