Deklarata e fortë e Ziadin Selës: Arben Taravari më bëri komplot në Tetovë

Kryetari Kuvendit Qendror të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka folur për herë të parë lidhur me rezultatin katastrofal të ASH në zgjedhjet për Këshillin e Komunës së Tetovës.

I ftuar në emisionin “Klan Debat”, Sela është shprehur për herë të parë publikisht dhe duke shigjetuar përgjegjësit e atij rezultati.

Sela ka thënë se ai dhe Aleanca për Shqiptarët kanë rë pre e një komploti nga Arben Taravari, në komunën e Tetovës.

“Në Kuvend Qendror u kuptua dhe një pjesë e madhe e anëtarësisë e nuhatën që komploti mu bë nga zoti Taravari në Tetovë dhe ai e kishte të vështirë të vijë në atë Kuvend”, u shpreh Sela.

Lajmet Deklarata e fortë e Ziadin Selës: Arben Taravari më bëri komplot në Tetovë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>