Debatik Curri do ta drejtojë përkohësisht Prishtinën pas largimit të Munishit

FC Prishtina vendosi ta shkarkoj trajnerin, Ismet Munishi, pas rezultateve të zbehta gjatë këtij sezoni.

Deri në një vndim të ri, ekipin do ta drejtojë Debatik Curri, i cili te Prishtina si ndihmës.

“Skuadrën aktualisht do ta drejtojë trajneri Debatik Curri dhe ndihmësit e tjerë deri në një vendim të ri”, njofton klubi prishtinas përmes një komunikatë për media.

Curri ishte ndihmësi trajneri i Munishit.

Prishtina gjendet në pozitën e katër në tabelës me 7 pikë me pak se Gjilani të cilët janë në pozitën e tretë.

Lajmet Debatik Curri do ta drejtojë përkohësisht Prishtinën pas largimit të Munishit >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!