Debate të forta/ Baton Haxhiu braktis studion e “Opinion” në transmetim live

Analisti Baton Haxhiu është larguar nga studiu e emisionit “Opinion”, teksa po diskutohej lidhur me arrestimin e Fredi Belerit dhe tensionimin e marrëdhënieve Shqipëri-Greqi.

Teksa të ftuarit ishin duke diskutuar njëkohësisht në studio, Haxhiu ngrihet nga karrigia e tij dhe  largohet.

Analisti tha se po largohet pasi në studio kishte shumë zhurmë. Pavarësisht thirrjes së moderatorit Blendi Fevziu që të kthehej, Haxhiu e braktisi studion.

Baton: Ka zhurmë…

Fevziu: Do kesh punë se s’ka mundësi. O Baton ktheu, mos ik…

Lajmet Debate të forta/ Baton Haxhiu braktis studion e “Opinion” në transmetim live >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>