Dafina Zeqiri publikon këngën më të re “Huti”

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri ka publikuar mbrëmë projektin më të ri të titulluar “Huti”.

Projekti është publikuar me videoklip dhe vetëm 14 orë pas publikimit ka marrë 192 mijë klikime, shkruan Rahoveci INFO.tv.

Tekstin e këngës e ka shkruar Dafina së bashku me Elinel, producimi është bërë nga Rzon ndërsa video është realizuar nga Fat Gjakova dhe Dilli Studios.

Kujtojmë se dy javë më parë Dafina ka publikuar projektin e saj “My Love” i cili deri më tani ka marrë rreth 4 milionë shikime./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>