Dafina Zeqiri dhe Ya Nina publikojnë “Nasty x see me”

Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja ka bashkuar forcat me një emër të ri të estradës, artisten Ya Nina.

Dafina dhe Nina kanë sjellë dy këngë në një, “Nasty dhe See me”, shoqëruar me videoklip.

Projektet mbajnë vulën e Cricket dhe Marko, me tekst të Ya Ninës, Elinel dhe Alien./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!