Dafina Zeqiri dhe Kida së shpejti lansojnë projektin e ri muzikor

Artistet, Dafina Zeqiri dhe Kida kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri.

“Ai me mu so”, titullohet kënga që do ta shënojë duetin e dytë nga Dafina dhe Kida.

Ndjekësit shprehën entuziazmin përmes komenteve për këtë bashkëpunim, data e të cilit ende nuk është bërë e ditur.

“Ai me, ai me mu so.. E kur tëm sheh mu, krejta jeta e tij pauzë o..”, këndojnë artistet.

“Luje belin” është bashkëpunimi i parë i Dafinës dhe Kidës./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Lajmet Dafina Zeqiri dhe Kida së shpejti lansojnë projektin e ri muzikor first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!