Çifti nga diaspora shpërndajnë dhurata për fëmijët e Zoqishtit

Lediana Shala-Gashi dhe Vlorian Gashi, janë çifti nga fshati Zoqisht, por që jetojnë e veprojnë në diasporë, të cilët tashmë e kanë shëndërruar ne traditë shpērndarjen e dhuratave për nxënësit e Zoqishtit, me rastin e festave të fundvitit.

Nxënësit tanë u gëzuan shumë për dhuratat dhe e shijuan pafund shujtën ditore.

Njëkohësisht ata janë mirënjohës dhe falēnderues ndaj Vlorianit dhe Ledianës.

Ata me gëzim e padurim i presin çiftin mërgimtar dhe të gjithë mërgimtarët tjerë për festat e fundvitit.

Lajmet Çifti nga diaspora shpërndajnë dhurata për fëmijët e Zoqishtit >> Portal informacionesh nga Kosova.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!