Çakalli zbret në qendër të Tiranës dhe “ulet” në kafe në mes të njerëzve (VIDEO)

Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit këtë të shtunë.

Një çakall është pikasur nga qytetarët që po pinin kafen e mëngjesit në zonën e Teatrit të Operas dhe Baletit.

Gjitari, që nuk është aspak i zakontë për rrugët e një qyteti të zhurmshëm dhe larg zonave të pyllëzuara si Tirana, është vendosur përkohësisht në një kafaz nga punonjës të Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacioneve. 

Nuk dihet ende sesi kjo kafshë e egër përfundoi në qendër të Tiranës.

Lajmet Çakalli zbret në qendër të Tiranës dhe “ulet” në kafe në mes të njerëzve (VIDEO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>