“Ça m’bone” publikohet nga Greta Koçi

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi ashtu siç kishte paralajmëruar sot ka publikuar këngën e saj të re.

“Ça m’bone” titullohet kënga e re e Gretës, të cilën e ka publikuar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur vetë Greta, ndërsa për videon ‘Magic Production’./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!