Butrint Imeri zbulon befasinë, publikoi këngën “Lule e dashnisë”

Butrint Imeri së fundmi ishte tejet i komentuar pasi njoftoi se do të vinte me një befasi për fansat.

Mbrëmë, Butrinti ka lansuar projektin më të ri muzikor me titullin “Lule e dashnisë”.

“Lule e dashnisë. Nuk është e re për juve, e keni dëgjuar, kënduar edhe kërkuar që prej momentit të parë që e publikova një pjese në Instagram, tash dy vite më parë. Tash e keni të kompletume si këngë dhe sonte po e ndaj me ju dhe uroj të jetë po aq speciale sa është dhe për mua, ndoshta me specialia deri më tani”, ka shkruar Butrinti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Kënga u prodhuar nga SBS Entertainment ndërsa producent i saj është Denis Avdiu.

Kjo këngë vjen pas “Cigare” që u lansua vetëm pak javë më parë, e cila deri më tani ka grumbulluar mbi 14 milionë klikime në YouTube./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!