Burri nga Istogu rrah gruan dhe dy fëmijët e tij

Burri rrah gruan e dy fëmijët, në Istog.

Një burrë ka sulmuar fizikisht gruan dhe dy fëmijë e tij, në Istog, pas një mosmarrëveshje.

Si pasojë e dhunës, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari, pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!