Burri dhe vjehrra ushtrojnë dhunë ndaj gruas në Rahovec, dërgohet në Spitalin e Gjakovës

Një grua nga Rahoveci ka raportuar në Policinë e Kosovës se burri dhe vjehrra e saj kanë ushtruar dhunë ndaj saj.

Ajo është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjakovës, raporton Indeksonline.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lajmet Burri dhe vjehrra ushtrojnë dhunë ndaj gruas në Rahovec, dërgohet në Spitalin e Gjakovës >> Portal informacionesh nga Kosova.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!