Brenda 24 orëve, tri raste të “Hetim i vdekjes”

Tre persona kanë ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme – një burrë në Istog, një burrë në Malishevë dhe një grua në Fushë-Kosovë.

Policia ka dhënë detaje për secilin prej tyre:

“HETIM MBI VDEKJEN – Bresje-Fushë Kosovë , 28.10.2023-16:30.  Viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj, vdekjen e të cilës e  ka konstatuar ekipi mjekësor. Njësit relevante policore kanë dal në vendin  ngjarjes , me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar  në IML për Obduksion.”

“HETIM I VDEKJES- Lubozhdë-Istog, 28.10.2023-13:00-19:30.  Viktima mashkull kosovar nga familjarët është gjetur në pyll pa shenja jete , vdekjen e tij e ka konstatuar  ekipi mjekësor i QKMF-së.  Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.”

“HETIM I VDEKJES- Malishevë,28.10.2023-10:47. Është raportuar se një punëtor-roje është gjetur i alivanosur. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi i Emergjencës nga QKMF Malishevë dhe nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e viktimës mashkull kosovar. Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti nën hetime.”

Lajmet Brenda 24 orëve, tri raste të “Hetim i vdekjes” >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>