Bie borë në shumë pjesë të Kosovës

Reshje bore në shumë pjesë të Kosovës.

Reshje intensive bore kanë filluar sonte në shumë pjesë të Kosovës.

Nga Prishtina, Mitrovica, Fushë Kosova e Podujeva, qytetarët kanë ndarë video e fotografi nga bora që këtë dimër ka munguar.

Ndërkohë, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka parashikuara tëmeperatura të ulëta gjatë ditës së nesërme me -2 gradë Celsius minimalen dhe 2 gradë Celsius maksimalen

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!