Besa Kokëdhima sjell versionin e ri të këngës për Eurovision

Shqipëria ishte vendi i tretë që zgjodhi pjesëmarrjen e tij në Eurovision 2024.

Besa Kokëdhima, dhjetorin e vitit të kaluar me votat e publikut në Festivalin e Këngës, fitoi biletën për në Malmö me këngën e saj të titulluar “Zemrën n’dorë”.

Besa pastaj zbuloi se kënga e saj do të ndryshohej dhe titulli tashmë është “Titan” dhe sot u publikua zyrtarisht në gjuhën angleze.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>