Berisha: Frikë dhe tmerr i klanit Rama nga faktet dhe dëshmia ime për sistemin TIMS

Ish kryeministri, Sali Berisha ka reaguar pas reagimeve refuzuese të mazhorancës, për dëshminë që pritet të japë në Komisionin Hetimor për sistemin TIMS.

Berisha shkruan me një reagim në Facebook se klani Rama ka tmerr nga dëshmia e tij dhe nga faktet që do të nxjerrë në publike.

Postimi i Berishës:

Frikë dhe tmerr i klanit Rama nga faktet dhe dëshmia ime!
Të dashur miq, pseudo-deputetët e partisë së krimit, pasi kishin kërkuar publikisht me datë 2 prill që të dëshmoja para Komisionit Hetimor Parlamentar për sistemin TIMS, me datën 8 prill, në nje akt vetëposhtërimi publik, tërhoqën me urdhër të Ramës kërkesën.

Kjo erdhi pasi Rama dhe Olsi u tmerruan kur mësuan se do paraqisja me dokumenta zyrtare nga TIMS dhjetra udhëtimet e Olsi Ramës me Genti Xhixhën, Ermal Hoxhën, Gentian Gjonajn me makinën e drogës me targë: AA653DM por dëshmia ime do të sillte dhe të dhena shkatarrimtare për 142 udhëtimet e Edi Ramës me “Ismailin” e tij dhe llojin e ngarkesave të transportuara në këto udhëtime.

Të tmerruar nga Sali Berisha për krimet që kanë kryer.

Drejtësia vonon, por nuk harron.

Klani Rama me i rrezikshmi klan mafioz në Europë do marrë atë që meriton.

Lajmet Berisha: Frikë dhe tmerr i klanit Rama nga faktet dhe dëshmia ime për sistemin TIMS >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>