Bayern Munich bindës, Berisha shënon gol të bukur për Augsburgun (VIDEO)

Bayern Munich e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi 4:1 ndaj Augsburgut, në ndeshjen e javës së 24-t të Bundesligës gjermane.

Ishin mysafirët që kaluan të parët në epërsi, me golin e bukur të shënuar nga sulmuesi shqiptar Mërgim Berisha.

Më pas, bavarezët shënuan katër herë, me autorë të golave: Cancelo, Pavard (dy) dhe Sane.  

Lajmet Bayern Munich bindës, Berisha shënon gol të bukur për Augsburgun (VIDEO) >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!