Bashkëshorti i Rita Orës në Met Gala 2023 bëri simbolin e shqiponjës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi të lumtur pranë njëri-tjetrit shkëlqyen në Met Gala 2023.

Të kujdesur për pamjen e tyre deri në detajin më të vogël çifti mori vëmendje me dukjen e tyre mjaft elegante.

Në rrjetet sociale, Taika Waititi publikoi fotografi të ndryshme ku në mesin e tyre ishte edhe një imazh ku ai bën simbolin e shqiponjës me duar.

Kujtojmë se, Rita Ora dhe Taika u martuan vitin e kaluar në një ceremoni private./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taika Waititi (@taikawaititi)

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!