Autoritetet serbe ndalojnë dhe më pas lirojnë 25-vjeçarin nga Kosova

Dyshuan se është person tjetër, autoritetet serbe ndalojnë dhe më pas lirojnë 25-vjeçarin nga Kosova.

Tefik Sejdiu, ishte ndaluar nga policia serbe në kufirin Hungari-Serbi.

25-vjeçari nga Kosova u ndalua nën dyshimin se ishte një person tjetër i kërkuar nga Serbia.

Të afërmit thanë për Klankosova se ai u lirua pasi dha deklaratë dhe u vërtetua se nuk ishte personi i kërkuar.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!