Atentat në Shkodër, plagoset polici dhe kunati i tij

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Shkodër, në fshatin Shtoj i Ri.

Sipas burimeve për Rahoveci INFO, raportohet se nga të shtënat ka mbetur një person i plagosur, i cili është Gjergj Ndershtiqaj.

Po ashtu mësohet se i plagosuri është efektiv policie, ndërkohë që dyshohet edhe për një tjetër të plagosur.

Ndërkohë Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

Lajmet Atentat në Shkodër, plagoset polici dhe kunati i tij >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>