Artisti nga Kosova pjesë e javës së modës së organizuar nga Le Grand Diner, George V

Në trofet e javës së modës e organizuar nga Le Grand Diner, George V, në bashkpunim me revistën Ellle, po merr pjesë edhe artisti nga Kosova, që jeton në Zvicër, Ramë Dardania, i cili këtë rast e konsideron si mundësi të jashtëzakonshme për të e punën e tij.

“Mundësia për të marrë pjesë në darkën e madhe, me ekspozitë, gjatë kësaj mbrëmje private të Trophées de la Mode në Paris ishte një nder i madh për mua, që të prezantoj punën time nën përkujdesjen e përzgjedhjen e kuratorës së njohur Sonia lyamouri”, tha Dardania.

Prania Baptiste Giabiconi, Amandine Petit, Indira Ampiot, Romy, Ogee, Louisergt, Adil Rami dhe Anil Brancaleoni e shumë të tjerë e bëri këtë mbrëmje edhe më të veçantë.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>