Artan Abrashi i VV-së: “Zajednica” është e papranueshme për Kosovën

Abrashi: “Zajednica” është e papranueshme për Kosovën.

Deputeti i VV-së, Artan Abrashi, ka thënë në emisionin DPT te Fidani në T7 se kryeministri i Kosovës Albin Kurti po kërkojë të “zhbëjë gabimet që janë bërë më herët”

Ai tha se “Zajedinca” është e papranueshme.

“Zajednica është e papranueshme për Ksovën kjo nuk është dicka e re. Krejt përpjekja e kryeministrit Kurti është që të zhbëhet dhe të eliminohen dëmet që janë bërë me pranimin që është bërë më herët”, tha ai.

Ai fajësoi qeveritë e mëhershme për ato që ai i konsideron si gabime të pafalshme.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!