Arrestohet rahoveciani, fyu dhe tentoi t’i sulmojë familjarët pas një mosmarrëveshjeje

Është arrestuar një qytetar nga Rahoveci ditën e djeshme, rreth orës 15:00.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, përcjell 07 Press.

Veç kësaj, sipas njoftimit të autoriteteve, thuhet që me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje i ka fyer dhe ka tentuar t’i sulmojë anëtarët e familjes. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet ndër tjerash.

Lajmet Arrestohet rahoveciani, fyu dhe tentoi t’i sulmojë familjarët pas një mosmarrëveshjeje >> Portal informacionesh nga Kosova.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>