Arrestohet një serb në Jarinjë, Policia jep detaje

Policia e Kosovës ka ndaluar në kufi, përkatësisht në Jarinjë një shtetas serb.

Këtë e ka konfirmuar zv/drejtori i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Veton Elshani.

Elshani ka thënë se i njëjti është ndaluar për veprën “fotografim i paautorizuar”.

“Po është e vërtetë e kemi ndaluar një pjesëtar serb në Jarinjë. I njëjti është ndaluar për veprën ‘fotografim i paautorizuar’, dhe është duke u intervistuar në Mitrovicë të Jugut”, ka thënë Elshani.

Lajmet Arrestohet një serb në Jarinjë, Policia jep detaje >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>