Arrestohet një person në Obiliq, publikoi fotografi të ish të dashurës në internet

Obiliq, publikon fotografi të ish së dashurës në internet, arrestohet i dyshuari.

Një i dyshuar nga Obiliqi është arrestuar të shtunën nga policia.

Sipas raportit të policisë, personi në fjalë kishte publikuar fotografi të ish së dashurës së tij në rrjete sociale pasi janë ndarë.

“Viktima kosovare ka raportuar se i dyshuari (ish i dashuri i saj), pasi janë ndarë, ka publikuar foto komprometuese në rrjetet sociale. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!