Arlind Ajeti shpëtimtar i humbjes së ekipit

Nuk është njArlind Ajeti sulmues, por Arlind Ajeti e bëri mirë këtë rol në ditën e sotme.

Në ndeshjen që CFR Cluj barazoi 1-1 ndaj Farul Constanta në Rumani, mbrojtësi shqiptar ishte protagonist.

Vendasit e Farul shënuan me Deaconu, por një gol fantastik i Ajetit në minutat e fundit vendosi shifrat përfundimtare në 1-1.

30-vjeçari shqiptar po luan sezonin e parë te CFR Cluj, ku në 20 ndeshje të luajtura, ka dhënë një kontribut të çmuar për skuadrën, madje ka realizuar edhe 3 gola.

Ajeti ka luajtur më parë për Padovan dhe Pordenonen.

Lajmet Arlind Ajeti shpëtimtar i humbjes së ekipit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>