Ardita Sinani shpall fitoren në Komunën e Preshevës

Ardita Sinani e ka shpallur fitoren në Komunën e Preshevës.

Ajo ka thënë se Partia për Veprim Demokratik ka marrë 4.075 vota. Sipas saj PDSH-ja i ka 3703, Aleanca 1185, APN 2850.

Pas njoftimit për fitoren, ajo ka postuar fotografi aktuale nga festa.

“Faleminderit, me MENDJE dhe ZEMER”, ka shkruar Sinani.

Postimi i plotë:

Lajmet Ardita Sinani shpall fitoren në Komunën e Preshevës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>