Arbenita i hedh poshtë thashethemet për ndarje nga Fero

Fero dhe Arbenita Ismajli kanë qenë një nga çiftet më të përfolura kohët e fundit.

Pas një videoje të publikuar në TikTok nga Arbenita, gjërat morën rrjedhën.

Arbenita iu bashkua një trendi në këtë rrjet social, ku publikoi mesazhin që kishte pranuar nga ylli brazilian, Neymar. Menjëherë pas kësaj, pasoi një “unfolloë” në Instagram nga Fero.

Që atëherë, është aluduar për një ndarje të mundshme mes Feros dhe Arbenitës.

Çifti nuk pohuan e as mohuan asgjë deri më sot.

Arbenita zgjodhi sërish një rrjet social që t’i japë fund thashethemeve për ndarjen nga Fero.

Ajo publikoi një fotografi duke shkëmbyer një puthje me reperin. Kështu, duke i dhënë fund spekulimeve për ndarje mes tyre.

Fero dhe Arbenita janë prindër të së ëmblës, Nina./21Media

Lajmet Arbenita i hedh poshtë thashethemet për ndarje nga Fero first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!