Ambasadori gjerman në Kosovë uron Krishtlindjen ortodokse

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovës, Jorn Rohde, u ka uruar Krishtlindjen ortodokse qytetarëve të Kosovës.

“Duke ju uruar festat e gëzuara të Krishtlindjeve Ortodokse të gjithëve në Kosovë dhe në mbarë botën.”, ka shkruar Rohde në platformën “X”.

Lajmet Ambasadori gjerman në Kosovë uron Krishtlindjen ortodokse >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>