Albumi i ri i Dua-s shumë personal

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka zbuluar se albumi i saj i tretë do të jetë shumë personal.

Çështja kryesore e këtij albumi do të jenë takimi dhe zbulimin nëse një i dashur është “i vërtetë apo jo”.

Këngëtarja është aktualisht në lidhje me regjisorin francez Romain Gavras, 42 vjeç. Para romancës së tyre, ajo ishte në një lidhje me Anwar Hadid deri në vitin 2021 dhe gjithashtu ishte e lidhur më parë me Trevor Noah, transmeton Rahoveci INFO.tv.

“Keni më shumë emocione dhe ndjenja më ndryshe gjatë përiudhës së të qenit beqar. Është gjithashtu mirëkuptim. Ju e kuptoni se çfarë doni dhe çfarë keni nevojë dhe çfarë meritoni. Ajo kalon nga faza e zbulimit të beqarisë në një marrëdhënie potencialisht të re”, tha Dua Lipa.

Krijuesja e hitit “Don’t Start Now” zbuloi se po vjen me albumin e ri, por ajo ende nuk ka zbuluar titullin e tij.

Ajo ka marrë shumë vlerësime gjatë karrierës së saj, duke përfshirë gjashtë çmime Brit, tre çmime Grammy dhe dy Rekorde Botërore Guinness./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>