Albin Kurti takohet sot me kryetarët e komunave

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, do të zhvillojë sot një varg aktivitetesh.

Ndër të tjerash, Kurti pritet që sot të takohet me kryetarët e komunave.

Kurti do të marrë pjesë në takimin e radhës të përbashkët me kryetarët e komunave të vendit.

Takimi do të nis në ora 10:00.

“Me qëllim të bashkëpunimit dhe koordinimit ndërinstitucional në mes të Qeverisë dhe Komunave të Republikës së Kosovës, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, merr pjesë në takimin e radhës të përbashkët me kryetarët e Komunave të Republikës së Kosovës”,thuhet në njoftim.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!