Alban Ramosaj publikoi projektin e ri

Artisti Alban Ramosaj ashtu siç ka paraljmëruar ditë më parë ka publikuar këngën e tij të re.

“Didi” titullohet projekti i ri i Albanit që e publikoi edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur vet Albani, kurse Marko Polo është producent./21Media

Lajmet Alban Ramosaj publikoi projektin e ri first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!