Aktivitetet e LDK-së për 18 vjetorin e vdekjes së ish-presidentit Rugova

Sot bëhen 18 vjet nga vdekja e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Për këtë përvjetor, Lidhja Demokratike e Kosovës do të bëjë disa aktivitete.

Nga ora 09:15, do të bëjnë homazhe te varri i ish presidentit Rugova.

Në ora 09:30 do ta vizitojnë familjen Rugova, ndërsa në orën 11:00 do të marrin pjesë në promovimin e librit “Pushteti dhe intelektualët” të botuar nga Fondacioni “Ibrahim Rugova”.

Lajmet Aktivitetet e LDK-së për 18 vjetorin e vdekjes së ish-presidentit Rugova >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>