Aksident tragjik në Itali, humb jetën 19-vjeçarja shqiptare dhe mikesha e saj

Një aksident tragjik ka ndodhur në Itali. Mediat italiane shkruajnë se ka ndërruar jetë 19-vjeçarja, Eralda Spahillari dhe Barbara Brotto, 17-vjeç.

Shqiptarja ka humbur kontrollin e makinës duke u përplasur me një pemë.

Raportohet se nga aksidenti kanë marrë plagë të rënda 3 pasagjerët. Ngjarja ka ndodhur në Motta di Livenza (Treviso). /Rahoveci.info.info/

Lajmet Aksident tragjik në Itali, humb jetën 19-vjeçarja shqiptare dhe mikesha e saj >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!