Aksident tragjik/ Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme (12 prill) në fshatin Bidaj, Kolonjë.

Shtetasi 58-vjeçar duke drejtuar automjetin tip “Nissan” ka humbur kontrollon dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka humbur jetën 58-vjeçari.

Policia bën të ditur se: “Rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë, shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga”.

“Si pasojë, ka humbur jetën shtetasi G. B”.

“Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit”.

Lajmet Aksident tragjik/ Makina del nga rruga, humb jetën shoferi >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>