Aksident trafiku në Rahovec, një person i lënduar

Një person është lënduar pas një aksidenti trafiku në Rahovec.

Sipas policisë, deri te aksidenti dyshohet të ketë ardhur si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes dhe kushteve të rrugës.

“Lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar, i cili është goditur nga një veturë të cilën e drejtonte i dyshuari mashkull kosovar. Deri te aksidenti dyshohet të ketë ardhur si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes dhe kushteve të rrugës. I lënduari është dërguar në tretman mjekësorë”, thuhet në raportin e policisë.

Lajmet Aksident trafiku në Rahovec, një person i lënduar >> Portal informacionesh nga Kosova.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!