Aksident në Stapanicë të Klinës, 3 persona të lënduar

Një aksident trafiku mes dy automjeteve i ndodhur në fshatin Stapanicë të Klinës ka bërë që të kërkojnë ndihmë mjekësore tre persona.

Fadil Gashi, zëdhënës në policinë rajonale të Pejës tha se të lënduarit pasi janë trajtuar në Qendrën e Mjekësisë Familjare janë liruar për në shtëpi.

“Rreth orës 17:45 ka ndodhë një aksident mes dy automjeteve, tre persona kanë pësuar lëndime trupore të cilët më pas janë dërguar në QMF dhe pas trajtimit mjekësor janë liruar për në shtëpi”, tha Gashi.

Lajmet Aksident në Stapanicë të Klinës, 3 persona të lënduar >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>