Aksident në rrugën Drenas – Skenderaj, pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Drenas- Skenderaj.

RTK ka publikuar pamje ku shihet se një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Pamje nga vendi i ngjarjes

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia.

Rahoveci INFO do t’iu mbajë të informuar.

Lajmet Aksident në rrugën Drenas – Skenderaj, pamje nga vendi i ngjarjes >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>