Aksident në Gjakovë, lëndohet një person

Një aksident në mes të një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur në Gjakovë, ku për pasojë ngasësi i motoçikletës ka mbetur i lënduar.

Këtë për media e ka konfirmuar Sheremet Elezaj zëdhënës i Policisë Rajonale në Gjakovë.

“Ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime dhe është dërguar në spitalin rajonal në Gjakovë”, tha Elezaj

Tutje, bëhet e ditur se rasti është duke u trajtuar nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor.

Lajmet Aksident në Gjakovë, lëndohet një person >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>