Aksident mes dy veturave në Klinë, lëndohen 6 persona

Një aksident trafiku ka ndodhur mes dy veturave në fshatin Klinafc të Klinës, ku janë lënduar 6 persona.

Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë në rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Ai tha se të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Pejës për trajtim mjekësor.

“Rreth orës 14:50, Policia është informuar se në fshatin Klinafc- Klinë, ka ndodhur një aksident trafiku, në këtë aksident ishin të involvuara 2 vetura dhe si pasojë e aksidentit 6 persona kanë pësuar lëndime trupore, të njëjtit janë dërguar në Spitalin rajonal në Pejë për tretman mjekësor, rasti është duke u hetuar nga hetuesit e Njësitit Rajonal të Komunikacionit Rrugor DRP Pejë.”

Lajmet Aksident mes dy veturave në Klinë, lëndohen 6 persona >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>