AKB e Agrokosova festojnë përfundimin me sukses të vjeljeve të sivjetme të rrushit

“Agro Kosova Holding”, në bashkëpunim me Aleancën Kosovare të Bizneseve (AKB), të shtunën ka mbajtur gala-darkën në ambient të hapur në vreshtat e kësaj ndërmarrjeje, për të shënuar përfundimin e vjeljes së rrushit. Kryetari i Aleancës Kosovare e Biznesit (AKB), Agim Shahini, tha se kjo darkë ka për qëllim falënderimi për ata që janë angazhuar në vjeljet 2023, si dhe promovimin e prodhimeve…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!