Agi Haxhimurati dizajnon logon e platformës mbarëkombëtare “ALBANAK”

Studioja e dizajnerit me prejardhje nga Rahoveci, Agi Haxhimurati, ka punuar logon dhe identitetin vizual të platformës mbarëkombëtare “ALBANAK”, projekt i “Unionit të Bashkive dhe Komunave Shqiptare në Rajon”.

“ALBANAK”, është platforma e parë e përbashkët rajonale që do të shërbejë si mundësi për të shfaqur ide, projekte dhe aktivitete inovatore për të ngritur zërin e të rinjve, rrjetëzimin e tyre dhe për të sjellë një perspektivë të re rinore në transformimin e shoqërive shqiptare.

Detajet tjera do të shpalosen së shpejti.

Lajmet Agi Haxhimurati dizajnon logon e platformës mbarëkombëtare “ALBANAK” >> Portal informacionesh nga Kosova.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!