Adriana Matoshi feston sot ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi feston sot ditëlindjen.

Djali i saj, Bojkeni ka uruar nënën përmes një foto në “Instagram” ku ka shkruar “Urime mama ditlindjen. Tdu shumë”.

Këtë vit aktorja ka mbushur 44 vjet, ku me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga personat e zemrës./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>