Adelina Ismajli dhe Sabri Fejzullahu bëhen bashkë për këngen e re

Dyshja e njohur e estradës kosovare, Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismajli duket se kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan Rahoveci INFO.tv

Kështu ka bërë të ditur Adelina përmes një postimi në Instagam ku ka publikuar një fotografi të realizuar gjatë xhirimeve të videoklipit.

“Së shpejti” ka shkruar Adelina.

Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismaili kanë punuar në repertorin e tyre këngë, të cilat i kanë rezistuar gjithmonë kohës./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>