Abdixhiku nga Malisheva e Klina: Koha jonë po vjen

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, ka mbajtur takime në Malishevë dhe në Klinë.

Ai ka shkruar në profilin e tij në “Facebook” se sërish është në këto dy komuna, duke pasur takime me strukturat udhëheqëse.

“Sërish në Malishevë, sërish në Klinë. Sonte, dy takime tjera pune me strukturat udhëheqëse këtu. Përplot entuziazëm, unitet e përkushtim. Koha jonë po vjen”, ka shkruar Abdixhiku.

Lajmet Abdixhiku nga Malisheva e Klina: Koha jonë po vjen >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>