A e doni vjeshtën? Zbuloni çfarë tregon për personalitetin tuaj

Njerëzit ndahen në dy kategori kryesore: ata që “tërheqin” verën sa më shumë dhe të tjerët, që me reshjet e para, heqin rrobat e dimrit dhe shkojnë në shtëpi me pizhame, çorape dhe batanije.

Cilës kategorie i përkisni?

Hulumtimi i ri amerikan ka zbuluar se ata që e duan veçanërisht dimrin dhe nuk janë të dëshpëruar nga kalimi nga vera në vjeshtë, janë ata që kërkojnë momente të buta dhe familjare.

Me pak fjalë, ata që presin me padurim një oxhak, gështenja, filma dhe shoqëri në shtëpi, janë ata që kërkojnë siguri dhe mbrojtje. Janë ata që do t’i dëgjoni shpesh duke pritur Krishtlindjet dhe që në ditët e para të nëntorit do të dekorojnë.

Përkundrazi, ata që edhe sot nuk e lënë të kalojë një fundjavë pa det, janë festa e përjetshme, personalitetet e palidhura dhe ata që pëlqejnë lirinë dhe argëtimin, pa mundur t’i “mbyten” asgjë në shtëpi.

Mendoni se është ende verë apo po prisni me padurim motin e ftohtë?/abcnews.al

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>