8 doganierë e 1 polic të arrestuar në Veri për korrupsion e keqpërdorim të pozitës

Dogana e Kosovës në bashkëpunim me policinë kanë zhvilluar bastisje në katër lokacione në veri të vendit me urdhër të Prokurorisë Speciale.

Nga ky aksion janë arrestuar nëntë persona, ka bërë të ditur zëdhënësi i doganës, Adriatik Stavileci për Klan Kosova.

Lexo edhe:

Prokuroria Speciale po zhvillon aksion në Veri

“Nga ky aksion janë arrestuar tetë doganierë dhe një zyrtar policor për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe korrupsion”, tha Stavileci.

Lajmet 8 doganierë e 1 polic të arrestuar në Veri për korrupsion e keqpërdorim të pozitës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>